wentylacja dla firmy oraz domu

Nowoczesne rozwiązania wentylacji pomieszczeń

Jcklima oferuje  nowoczesne rozwiązania i usługi w zakresie wykonania i serwisu systemów wentylacyjnych  dla osób prywatnych oraz firm. Instalacje wentylacji montujemy w domach, biurach, halach produkcyjnych i  magazynowych oraz obiektach użyteczności publicznej np. hale sportowe, muzea.
Odpowiednia wentylacja zapewnia nie tylko stały dopływ świeżego powietrza, ale również właściwy dla nas mikroklimat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

wentylacja w domu świętokrzyskie Jcklima

Wentylacja dla domów i mieszkań

Każdy współczesny dom musi posiadać system wentylacji. Większość instalacji to wentylacja grawitacyjna. Jest to rozwianie, które charakteryzuje się dużymi stratami ciepła. Współczesne budownictwo oraz przepisy budowlane dotyczące energooszczędności budownictwa coraz częściej przekonują inwestorów domów jednorodzinnych do korzystania z wentylacji mechanicznej.  Tzw. rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Tylko taki rodzaj wentylacji nie powoduje strat energetycznych i zapewnia wysoki komfort o każdej porze roku. 

 

Wydajne urządzania

Wykorzystujemy renomowane urzadzanie rekuperacyjne dla wentylacji mechanicznej. 

Energooszczędność

Wydajna instalacja wentylacji oparta  o nowoczesne rozwiązania techniczne ogranicza rachunki za energię.

Komfort

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacja to wysoki komfort w Twoim domu o każdej porze roku

wentylacja z odzyskiem ciepła rekuperacja świętokrzyskie

Instalacje Wentylacji mechanicznej obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych

Jcklima realizuje wydajne systemy  wentylacji mechanicznej dla firm.  Naszą ofertę kierujemy do właścicieli biur, sal konferencyjnych, pomieszczeń hal magazynowych, hal przemysłowych, sklepów,  restauracji. Usługi realizujemy kompleksowo od projektu po realizację instalacji klimatyzacyjnej oraz serwis.

Systemy wentylacji hal produkcyjnych oraz magazynowych.

Wentylacja obiektów przemysłowych takich jak hale produkcyjne czy magazynowe to zadanie wymagające sporej wiedzy zarówno projektantów sieci jak i wykonawców.  Wentylacja hal produkcyjnych i przemysłowych  a właściwie jej dobór zależy głównie od przeznaczania budynku, specyfiki pracy oraz układu pomieszczeń. 

Usługi czyszczenia kanałów wentylacyjnych

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych i ich dezynfekcja nie powinna być lekceważona. Ponadto obowiązek czyszczenia wentylacji i klimatyzacji jest regulowany prawnie przez Prawo Budowlane oraz stosowana dyrektywa Unii Europejskiej.

rodzaje wentylacji

Wywiewna

Wentylacja mechaniczna wywiewna jak sama nazwa mówi odbywa się poprzez mechaniczny wywiew powietrza zużytego z wnętrza budynku natomiast dopływ świeżego powietrza odbywa się samoczynnie. Główne zastosowanie to toalety, kuchnie. 

wywieno-nawiewna

Zarówno nawiew  do budynku jak i wywiew powietrza z budynku odbywa się w sposób mechaniczny. Ten typ wentylacji mechanicznej doskonale sprawdza się w teatrach, kinach, restauracjach.

wywiewno-nawiewna z odzyskiem ciepła

Wentylacja mechaniczna pozwalająca odzyskać ciepło z wentylowanego pomieszczenia. Powietrze pobierane z zewnątrz przez czerpnię i usuwane na zewnątrz przez wyrzutnię. Odzyskiwanie ciepła realizuje rekuperator. 

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu