Systemy grzewcze dla firmy i domu

Profesjonalne systemy grzewcze dla domu i firm

Jcklima wykonuje profesjonalne systemy grzewcze dla domu i firm.  Dla domu proponujemy instalacje pompy ciepła firm Rotenso oraz Neoheat natomiast dla firm systemy Flowair takie jak: nagrzewnice, kurtyny powietrzne czy wentylacje z odzyskiem ciepła. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w instalacjach ogrzewania różnych obiektów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  

pompy ciepła ogrzewanie dla domu świętokrzyskie końskie Jcklima

Pompy ciepła dla domu

Domowe pompy ciepła to bardzo innowacyjne i ekologiczne urządzenie grzewcze, które jest najwydajniejszym sposobem na ogrzewanie domu oraz wytwarzania ciepłej wody. Najważniejszy argument dla zastosowania takiej instalacji w domu są niskie koszty oraz duży komfort w użytkowaniu. Pompy ciepła dedykowane są do ogrzewania domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem dla takiej instalacji jest możliwość uzyskania dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”. 

Energooszczędność

Bardzo niski koszt poboru energii elektrycznej, gdyż pompy ciepła wykorzystują energie cieplna zawartą np. gruncie czy powietrzu

bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania budynków. Nie stanowią zagrożenia dla życia jak w przypadku np.  instalacji gazowej.

ekologia

Nie wytwarzają żadnych spalin ani innych odpadów. Pompy ciepła zużywają jedynie małe ilości energii elektrycznej.

nagrzewnice wodne elektryczne i gazowe dla hal magazynów świętokrzyskie

Ogrzewanie budynków przemysłowych

Oferujemy profesjonalny montaż nagrzewnic wodnych, elektrycznych i gazowych w obiektach typu hale produkcyjne, hale magazynowe, warsztatach czy obiektach usługowych. Nagrzewnice to urządzenia, które szybko ogrzewają powietrze i skutecznie rozprowadzają je w różnych pomieszczeniach. 

Kurtyny powietrzne

Instalujemy posiadamy także kurtyny powietrzne zarówno do ochrony drzwi w obiektach użyteczności publicznej czy do bram w obiektach  przemysłowych. 

Nagrzewnice wodne

Nagrzewnice wodne to urządzenia, które ogrzewają powietrze w pomieszczeniach z wykorzystaniem gorącej wody. cechuje ja niewielki wymiar i bardzo duża wydajność.

nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne zwane termowentylatorami to urządzenia wyposażone w  grzałkę elektryczną produkującą ciepło oraz  wentylator, który je rozprowadza w pomieszczeniach. 

Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnica gazowa to urządzenie, w którym ogrzane powietrze przy pomocy spalania gazu jest w ciągłym obiegu generowanym przez wentylator.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu