klimatyzacja dla firmy oraz domu

Nowoczesne rozwiązania klimatyzacji
w twoim domu

Jcklima oferuje  kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie wykonania i serwisu systemów klimatyzacji  dla osób prywatnych (w mieszkaniach, domach),  firm ( biura, hale produkcyjne, hale magazynowe) czy obiektów użyteczności publicznej (hale sportowe, muzea).
Nasza oferta obejmuje zarówno małe, pojedyncze instalacje typu Split jak i bardziej rozbudowane  rozwiązania typu Multi Split. Jeśli zastanawiają się Państwo nad montażem klimatyzacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu urządzeń renomowanych producentów takich jak: Rotenso, LG, Haier, Gree. 

wentylator naścienny Jcklima świętokrzyskie

Klimatyzacja dla domu i mieszkania

Wybór odpowiedniej klimatyzacji do domu czy mieszkania ma duże znaczenie zarówno pod kątem efektywności, jak i kosztów jej użytkowania. W zależności od rodzaju pomieszczenia dobiera się odpowiednie rozwiązania instalacji klimatyzacyjnej. Z tego powodu warto zlecić realizację tego typu prac profesjonalnej firmie instalacyjnej. 

Doradzimy  Państwu przy wyborze optymalnego,  systemu klimatyzacji i przeprowadzimy jego późniejszą instalację.  Gwarantujemy wysoką jakoś wykonania i serwis  w konkurencyjnych cenach. 

 

Cicha praca

Klimatyzator w domu czy mieszkaniu powinien być przede wszystkim cichy, tak aby nie przeszkadzać w czasie snu czy codziennych obowiązków.

Energooszczędność

Dobra instalacja klimatyzacji oparta  o nowoczesne rozwiązania techniczne powinna ograniczyć także rachunki za energię.

Komfort

Dobór odpowiedniego klimatyzatora do pomieszczenia pozwala zwiększyć komfort nawiewu zimnego powietrza.

klimatyzacja w firmach biura sklepy magazyny świętokrzyskie

Klimatyzacja dla biznesu

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji klimatyzacji dla firm,  zgodnie z zaleceniami technicznymi producenta.  Naszą ofertę kierujemy do właścicieli biur, sal konferencyjnych, pomieszczeń magazynowych, przemysłowych, gabinetów lekarskich, sklepów,  restauracji. Usługi realizujemy kompleksowo od projektu po realizację instalacji klimatyzacyjnej oraz serwis.

Klimatyzacja Pomieszczeń teletechnicznych

W ofercie posiadamy także szafy klimatyzacji precyzyjnej, które są w stanie utrzymywać na stałym poziomie parametry temperatury i wilgotności w pomieszczeniach.

Klimatyzacja Split

Klimatyzatory stacjonarne typu Split są najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym w pomieszczeniach mieszkalnych

Klimatyzacja multi split

Multi Split to nowoczesne systemy klimatyzacji, z możliwością podłączenia zestawu kilku niezależnych od siebie klimatyzatorów.

Klimatyzacja VRV

Systemy klimatyzacji VRV są to wysoce wydajne i oszczędne instalacje przeznaczone do dużych obiektów.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu